Zamestnanci našej upratovacej firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. sú preškolení profesionáli, ktorí vedia ako správne, systematicky a kvalitne ošetriť povrchy. Čistíme, umývame a leštíme okná vrátane nanesenia impregnácie. Umývame okná – kastlové, skrutkovacie, francúzske, otáčacie, plastové okná, okná s ochrannou fóliou a pod. Ďalej umývame výklady a akékoľvek presklené plochy. Naša firma realizuje pre svojich zákazníkov upratovania denné alebo pravidelné, a to v domácnostiach, kanceláriách, rezidenciách či firmách.

 

Kvalitné umývanie okien

Vykonávame tiež generálne upratovanie po stavebných činnostiach vrátane umývania okien. V poslednej dobe sme zaznamenali častý dopyt po umývaní, čistení a leštení okien, ktoré sme schopní zabezpečiť v akúkoľvek dennú dobu po celý rok. Najčastejším servisným cyklom je umývanie výkladov 1x za 14 alebo za 30 dní, ale aj nepravidelne. Pred umytím okien a výkladov Vám odstránime nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklených plôch. Pre našich zákazníkov umývame, čistíme a leštíme bežne znečistené okná alebo okná, ktoré sa potrebujú zbaviť silných nečistôt napríklad po maliaroch, remeselníkoch po stavbe alebo rekonštrukciách. Umývanie a čistenie okien realizujeme tzv. trikom suchého leštenia. Nikdy k našej práci nepoužívame leštiace prípravky. Sklenenú plochu necháme preschnúť a následne leštíme na sucho čistú bavlnenou plienkou. Umývanie a čistenie okien, výkladov, a presklených plôch vo výške vykonávame pomocou horolezeckej techniky, alebo z hydraulických ramien montážnych plošín.

 

 

Ostatné činnosti firmy A SERVIS LIPKA

Špecializujeme sa na strojové hĺbkové čistenie kobercov a podláh, a to: dlažby, linolea, marmolea, liate podlahy, plávajúce podlahy, kamenné i prírodné podlahy. Ďalej na okná nanášame samočistiaci nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu proti graffiti. Naše služby vykonávame v po celej Slovenskej republike, českom trhu, Rakúsku a Nemecku. Vždy dodržiavame dohodnuté termíny. Zaistíme Vám starostlivé upratovanie v súlade s Vašimi požiadavkami a nárokmi. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či sa potrebujete poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t. č. +421 911 740 933 a nechajte si spracovať finančný návrh.