Tepovanie sedačiek a gaučovProfesionálna upratovacia a čistiaca spoločnosť čistenie kobercov Bratislava disponuje dlhoročnými skúsenosťami, progresívnymi technológiami a odbornými schopnosťami dodať kobercom a podlahám s najrôznejšími povrchmi, ich pôvodný a príťažlivý vzhľad.  

Už vyše dvadsať rokov sa špecializujeme na široké spektrum takýchto služieb v Českej republike, na Slovensku, ale tiež v Rakúsku a Nemecku. Posledné dve krajiny navyše disponujú veľmi náročnými trhmi a klientami, ktorí neodpustia ani malú chybu.

V portfóliu firmy A SERVIS LIPKA tak naši zákazníci nájdu špičkové umývanie a leštenie okien, spoľahlivé a šetrné odstraňovanie graffiti, ale aj vyššie spomínané čistenie rôznych typov podláh a kobercov.

Bohatá prax a maxium preverených skúseností pomáhajú našim zamestnancom poradiť si s drevenými podlahami, dlážkami z linolea, marmolea, kameninovými dlažbami, plávajúcimi podlahami, a prirodzene aj s najrôznejšími druhmi kobercov.

 

Tipy a triky na čistenie kobercovKoberce na trhu vždy patrili…

Koberce na trhu vždy patrili a patria medzi špecifický a veľmi obľúbený druh bytového textilu. Jednoducho, podlaha pokrytá kobercom má svoje prednosti aj svoj šarm. Firma A SERVIS LIPKA ich teda pre svojich klientov zásadne ošetruje špeciálnou a osvedčenou metódou tzv. hĺbkového strojového čistenia.

Technologickú podstatu, či ak chceme trvalé jadro, tohoto spôsobu čistenia predstavuje profesionálne využívanie výnimočnej strojovej techniky a chémie, skombinované s odborne vyškoleným personálom. Trojkombinácia, ktoré nás ani klienta nikdy nesklamala.

Škvrny na koberci - Ako vyčistiťZákladnou motiváciou, ktorú naša spoločnosť presadzovala od počiatku svojho pôsobenia bola trvalá snaha dosahovať – z pohľadu nášho zákazníka – čo najdôkladnejší, skutočne precízny a výnimočný výsledok. Pri každej objednávke, bez rozdielu.

Aj preto kotúčový čistiaci stroj a jeho odborné používanie, predstavuje v systéme našej práce kľúčový, a snáď najmarkantnejší rozdiel oproti iným používaným postupom čistenia, najmä však tzv. extrakčnej metóde.

Skúsme si urobiť krátku exkurziu…

Skúsme si urobiť krátku exkurziu do témy extrakčného čistenia. Tento systém ešte aj dnes funguje ako dostupná možnosť pre vyčistenie koberca. Pozoruhodné však je, že mnohým klientom stále nevadí, že z odborného hľadiska ide v podstate o málo učinný, zastaraný a značne nešetrný systém čistenia podláh a kobercov.Ako vyčistiť koberec? Ako a prečo?

Otvorene povedané, najhlavnejšou príčinou je – ako inak – otázka peňazí. Väčšina klientov žije totiž stále v predstave, že lacnejšie riešenie je výhodnejšie. Žiaľ, upratovacie firmy tento omyl veľmi rady potvrdzujú, a preto extrakčnú metódu ponúkajú ako „vynikajúcu kombináciu kvality, nízkej ceny a dlhodobej spokojnosti klienta.“

Hovorme ale spolu úprimne a celkom na rovinu. Konkrétna finančná čiastka, ktorá bola vydaná takýmto spôsobom za čistenie, nemôže v žiadnom smere vyvážiť konečný výsledok, a najmä jeho finálnu, dosť často podpriemernú kvalitu extrakčného čistenia.

Hĺbkové Čistenie Kobercov a sedačiekKoberec alebo podlaha – po ukončení extrakčnej práce – právom u klienta vzbudzujú rozpačitý dojem akejsi nedotiahnutosti. Plocha pôsobí takmer bez iskry a na kobercoch sa v mnohých prípadoch vynoria nepekné fľaky a mapy, ktoré doslova šokujú.

Treba tiež bez vykrúcania priznať…

Treba tiež bez vykrúcania priznať, že sa dokonca stávajú – a býva to pomerne často – prípady, keď je povrch extrakčne vyčistenej plochy v celkom nevyhovujúcom stave, takže klientovi neostáva nič iné, ako zaplatiť profesionálnu nápravu.

Ak si potom spoločnosť A SERVIS LIPKA do vyššie uvedených slov premietneme viac ako dvadsať rokov úspešnej praxe, može jednoznačne konštatovať, že každý pracovný deň pre firmu a jej zamestnancov predstavuje mimoriadny záväzok voči každému klientovi.

Aj preto naša spoločnosť nikdy nerozlišuje a nijako nemeria veľkosť, či  náročnosť prijatej objednávky. Každá z nich totiž v dennej práci vystupuje ako výnimočná možnosť dokázať, že sme pre svojho klienta jeho prvou, správnou a najlepšou voľbou.Čistiace prostriedky na koberce a čalúnenie

No od naivity má naša firma ďaleko. Iste sa niektorí zákazníci sami seba opýtali, prečo za vyčistenie koberca alebo podlahy platiť viac, ak to spraví firma extrakčným spôsobom, prípadne to dokážu oni sami. O výslednej kvalite a zásadných technologických rozdieloch medzi extrakčnou a našou – hĺbkovou strojovou metódou – sme už hovorili.

Túto otázku ale možno vidieť…

Túto otázku ale možno vidieť aj z iného uhla pohľadu, ako len cez financie. Prečo by sme mali prísť o cenný voľný čas pri čistení koberca alebo podlahy? Musíme pri extrakčnej metóde vážne tŕpnuť, či nás čaká reklamácia a stres spojený s nekvalitou? Prečo sa máme obávať, že už „hotovú robotu“ bude treba znovu zaplatiť, aby ju bolo možné opraviť?

Škvrny na koberci a ich odstraňovanieKoniec-koncov, osloviť skutočných profíkov a zveriť im takéto čistiace práce je predsa najjednoduchšou vecou na svete. Stačí si len správne zvoliť, nie? Priznajme si to na rovinu. Vyčistíme svoj znečistený zkoberec, či zájdenú podlahu vlastnými silami aspoň spolovice tak dobre, ako to dokážu profesionáli a naslovovzatí odborníci?

Moderný a rozumne hospodáriaci človek by mal predsa svoj vzácny voľný čas napĺňať oveľa nápaditejšie a slobodnejšie. Prečo nedať pred špinavým, nevzhľadným kobercom alebo zachodenou podlahou prednosť svojej rodine, odkladaným záľubám či priateľom?

Úprimne. Venovať dlhé hodiny namáhavému drhnutiu podlahy alebo znečistenému kobercu je predsa nenahraditeľná škoda, ktorú nám nikto a nikdy nepreplatí. Odhliadnúc od tejto dilemy, môžeme k našej tvrdej robote celkom spokojne prirátať značnú dávku neistoty, ako to celé s tým čistením a drinou vlastne dopadne.

Aj preto spoločnosť A SERVIS LIPKA…

Aj preto spoločnosť A SERVIS LIPKA svojim zákazníkom ponúka a následne realizuje široké spektrum upratovacích a čistiacich prác a veľmi rada pomôže s kobercami, podlahami alebo oknami. Bolo by však z našej strany nepredvídavé, myslieť si, že to, čo vieme dnes, bude stačiť aj zajtra.

Naša firma preto zaujíma popredné miesto medzi spoločnosťami, ktoré inovujú a priebežne zdokonaľujú svoje pracovné postupy a technológie. Dnes tak na trhoch strednej Európy predstavujeme progresívny a po technologickej stránke vyvážený subjekt, venujúci sa upratovacím a čistiacim službám.Tipy a triky na čistenie kobercov

Hovoríme to ako jasný dôkaz dôvery a trvalej spokojnosti našich zákazníkov – firma dokáže osloviť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Naši pracovníci vedia každého nášho klienta v probléme dostatočne zoritentovať, odborne mu poradiť a ponúknuť účinnú pomoc.

Kľučovú zložku každodennej a náročnej práce spoločnosti A SERVIS LIPKA predstavuje používaná profesionálna technika. Strojové hĺbkové čistenie už neraz dokázalo, a vlastne aj neustále  dokazuje, že vie veľmi účinne a spoľahlivo pomáhať pri zvládaní a riešení mnohých problémov a úloh, ktoré klienta trápia.

Zrejme tu nezaznie nič nové…

Zrejme tu nezaznie nič nové, ale každá novoprijatá zákazka je svojim obsahom iná, takže zamestnanci A SERVIS LIPKA sú denne postavení pred odlišné úlohy. Koniec-koncov, to je aj transparentný dôkaz ich profesionality, pracovnej pružnosti a odbornej spôsobilosti.

Raz treba z koberca odstrániť hrozivé stopy po červenom víne alebo detskom šantení sa farbami. Inokedy je zase potrebné veľmi šikovne, a najmä účinne, zlikvidovať olejové a mastné škvrny z betónovej dlažby v autodielni klienta.

Naša spoločnosť dokázala za každých okolností aplikovať a zvládať využívanie nových a progresívnych technológií, a to na takej úrovni, že pre našich zákazníkov predstavujú trvalú záruku spoľahlivosti, vysokého štandardu a dokonalého servisu.

Pravedpodobne aj v takýchto zásadných detailoch

Škvrny na koberci - Ako vyčistiťPravedpodobne aj v takýchto zásadných detailoch je ukrytý mechanizmus, ktorý dovoľuje, aby meno firmy A SERVIS LIPKA jej súčasní aj budúci klienti vnímali ako synonymum špičkovej spoločnosti venujúcej sa upratovacím a čistiacim službám na profesionálnej úrovni.

Stáva sa nám to čoraz častejšie. Mnohé z novoprijatých objednávok nás v prvom rade oslovia ako výsledok dlhodobej spokojnosti zákazníka s našou prácou. Klienti sa skrátka začínajú o svoju spokojnosť a radosť deliť so svojimi príbuznými, priateľmi, susedmi alebo známymi.

Asi teda ani nemusíme nijako zvlášť komentovať, ako nás tento skvelý a jedinečný dôkaz dôvery a úspechu teší a uspokojuje. Jasne sa ukazuje, že dlhé a náročné roky práce sa spoločnosti A SERVIS LIPKA podarilo spoľahlivo premeniť na zvučné meno a vyhľadávného partnera v oblasti upratovacích a čistiacich prác.cisteni-calouneni

Nedávno sme dostali opäť zaujímavú možnosť…

Nedávno sme dostali opäť zaujímavú možnosť potvrdiť naše renomé v rámci novej objednávky. Vtedy sa na nás po telefóne obrátila celkom milá rodina s veľkou prosbou, či nezachránime ich koberec vo vstupnej hale rodinného domu.

Na otázku, čo sa im v domácnosti prihodilo, nám domáca pani zreferovala, že na vine je dospievajúci syn. Mladý muž sa vraj chystal na týždeň do hôr a v hale si dával dokopy vybavenie. A leštidlo na topánky používal zrejme tak neopatrne, či skôr lajdácky, že sa mu podarilo koberec poznačiť mastnou čiernou pastou.

Pani nám prezradila, že s tými škvrnami čo-to sami skúšali, a po pravde, najviac si to odmakal syn, ale žiadny veľký zázrak sa nekonal. Sú tam stále a zdá sa, že vyzerajú ešte horšie, ako keby ich vôbec nečistili. V jednej chvíli sa jej dokonca zazdalo, že najlepším riešením by bola kúpa nového koberca, čo jej manžel – našťastie – úspešne vyhovoril.  

Čistenie, tepovanie koberca s dlhým vlasomPrirodzene, že sme sa s rodinou dohodli na presnom termíne, kedy ich navštívime. Zároveň sme im sľúbili, že urobíme všetko, aby žiadny nový koberec kupovať nemuseli. Sme skrátka presvedčení, že tie škvrny pošleme do zabudnutia a nadlho ich zbavíme nepríjemných starostí.

V presne dohodnutý deň…

V presne dohodnutý deň a hodinu sme teda stáli na prahu rodinného domu a chystali sa splniť svoju úlohu. Domáca pani mala s popisom situácie úplnú pravdu. Tie mastné fľaky po leštidle vyzerali na koberci naozaj zlovestne. Tým skôr, že boli tesne na vstupnými dverami, a to hneď vedľa nástennej vešiakovej steny. Proste, žiadna sláva.

Dlho sme však neváhali keďže čas sú peniaze – všade a odjakživa. Pripravili sme si teda všetko potrebné. Zásadne sa spoliehame na pomoc nášho kotúčového stroja, ktorý s pomocou rotačných kartáčov zapracúva do čisteného koberca veľmi účinnú. Značkovú chémiu tak dlho, kým z neho neodstránime všetky nečistoty.

Samozrejme, nejde nám len o povrch, ale strojom a chémiou čistíme koberec do hĺbky. Takže výsledok máva v každom prípade celkom iné kvalitatívne parametre. Samotný stroj pôsobí na neznalého človeka vskutku úctyhodne. Keďže jeho extra výkon a zhruba 50 kíl hmotnosti, nie je možné nijako utajiť. Ale treba povedať, že jeho sila zabrala vždy a spoľahlivo.

So účinnou a unikátnou chemickou látkou plus sústredenou energiou tejto masívnej mašiny sme potom systematicky postupovali po celej ploche koberca. Koberec sa postupne zbavil nielen odpudivých fľakov po leštidle, ale aj starých nečistôt, nazbieraných za niekoľko rokov. Navyše sme štruktúre koberca dodali stratenú hebkosť, pôvodný objem a celkový vzhľad.Ako vytepovať koberce s dlhým vlasom?

K týmto jedinečným benefitom sme…

K týmto jedinečným benefitom sme – so spokojným svedomím – mohli prirátať aj sviežu vôňu, ktorá naplnila nielen predsieň, ale aj celé prízemie rodinného domu. Zároveň sme klienta informovali, že koberec je teraz vydezinfikovaný, a teda hygienicky čistý.

Domáca pani stála na prahu izby a sledovala ako sa balíme. Ako nám sama povedala, tak čistý si tento ťažko skúšaný koberec už hádam ani nepamätá. Dokonca jej vraj uniká aj konkrétnejšia predstava ako vyzeral v čase, keď ho po prvý raz v predsieni položili.

Dodala, že manžel aj web mali o našej firme A SERVIS LIPKA plnú pravdu, keď tvrdili, že profíci zvládnu aj horšie veci ako sú škvrny po lešidle. Naviac pani s nadhľadom dodala, že až teraz je jej vlastne ľúto, že s čistením tých fľakov stratili toľko cenného času. Keby bol doma, zrejme by si tiež povedal svoje, glosovala márnu námahu svojho potomka.

Tepovanie, čistenie kobercov a čalúneniaNech sa pri práci s leštidlom už stalo čokoľvek, hlavné v tejto chvíli bolo, že nový koberec sa kupovať nemusí a tento, krásne vyčistený, bude slúžiť ďalších pár rokov. Manželia sa nám navyše poďakovali originálnym spôsbom.

Pán domu sa zmieni…

Pán domu sa zmienil o garáži, ktorá je momentálne vyprataná, ale s podlahou plnou fľakov od oleja. Jasné, že sme obratom dohodli, veď podlahy, ale nielen tie. Zvládame v našej spoločnosti A SERVIS LIPKA vždy k plnej spokojnosti.