Firma A SERVIS LIPKA je jediná upratovacia firma v Českej republike, na Slovensku a už aj v Rakúsku zabezpečuje komplexný servis na odstránenie graffitov a kvalitnú antigraffitovú ochranu vrátane servisu odstránenia graffitov s našou AGO. Naša firma poskytuje služby odstránenia graffitov, čistenia grafitov, odstraňovania grafitov, ochrany proti grafitovému znečisteniu a vandalizmu, antigraffiti náterov, anti graffiti nástrekov, ochrany a účinnej obrany proti spreyerom a pouličnému umeniu, v systéme budovy bez graffitového znečistenia, stop sprejerstva, stop sprejom, stop nedovoleným graffitom účinnou prevenciou, kvalitnej antigrafitovej ochrany a rýchlemu a včasnému odstraňovaniu aj najmenšieho graffitového znečistenia ihneď, strhnutia a odstránenia plagátov a nedovoleného vylepenia.

 

Kvalitné odstránenie graffitov

Povrchy, ktoré nie sú ošetrené AGO a objavia sa na nich graffity je možné odstrániť na 60 -90%, pričom pri fasádach je nutné zaobstarať si navyše fasádnu farbu na pretretie. Je najľahšie sa pred sprejermi ochrániť antigraffitovou ochranou. Pri odstraňovaní graffitov postupujeme tak, že sa povrch graffitov čo najviac zoslabí a následne pretrie fasádnou farbou. Ak sa na graffity natrie fasádna farba, bez toho aby sa graffity zoslabili, prestupujú na fasáde ich kontúry. 100% výsledok s odstránením graffitov je možné len na plochách, kde je nanesená antigraffitová ochrana. Odstraňovanie graffitov je možné realizovať len s vonkajšou teplotou nad 10 ° C.

 

odstraneni graffiti 1

 

Antigrafitový náter

Antigrafitový náter je možné aplikovať vo viacerých vrstvách na rôzne typy povrchov a plastov. AGO sa nenanáša na sklo, priehľadný polykarbonát a leštené kovy. Antigrafitové nátery možno aplikovať na plochy pri vonkajšej teplote nad 10° C. Na hladké plochy väčšinou aplikujeme 3 vrstvy AGO a pri pórovitých fasádach je nutné naniesť 6 – 12 vrstiev AGO. Antigraffitovú ochranu je možné naniesť aj na marmolit, na ktorý sa aplikuje 3 – 5 vrstiev v cene do 23 €/m². Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. ako jediná na Slovensku garantuje funkčnosť antigraffitovej ochrany za najnižšiu cenu za m². Povrchy s AGO možno vždy ošetriť so 100% výsledkom odstránenia graffitov.

Ak si necháte od našej firmy naniesť antigraffitovú ochranu, tak Vám garantujeme kompletný servis na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, no už aj v Rakúsku. Graffity odstránime do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Táto podmienka servisného čistenia a odstraňovania je pre našich zákazníkov uvedená v zmluve o dielo. Z praxe vieme, že ak sú graffity rýchlo odstránené, sprejeri čoskoro zistia, že ich výtvor bol odstránený a idú sa väčšinou realizovať niekam inam. Realizujeme to tak, že ak sa na fasáde vyskytnú graffity, ktoré odstránime a nanesieme nový náter AGO na mieste ZADARMO, kde sme vykonali opravu. Tento systém sme zaviedli do praxe hlavne preto, aby sme boli schopní ponúknuť našu službu za prijateľnú cenu. Permanentná viacnásobná ochrana je drahá cca od 20 €/m² a je hlavne zbytočné chrániť tak draho celú plochu s AGO na fasáde, keď iste nebudú pokreslené všetky chránené plochy za jej životnosť. V takto nastavenej službe, ktorá bude iste maximálne vyhovovať zákazníkom, nemáme v ČR konkurenciu. Antigraffitovú ochranu by aplikovalo viac firiem, ale lacný a účinný servis, nerobí takmer nikto, pretože to už tak lukratívne nie je a nie všetky firmy, chcú a vedia následne preukázať FUNKČNOST svojich nanesených AGO tak ako my.

 

Antigraffiti náter 1

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Naša spoločnosť svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnaciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffity a nanášame ochranu pri graffitoch, odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, pórov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacej sa vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitier hoci lúhom a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu Pieskovačku W 1-40 a abrazivo t.j. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov. Kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffitov. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, ktorá je schválená Pamiatkovým úradom SR. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.