LSG ochranný náter proti výskytu plesní, bakterií, hub a kvasníc

Ak máte problém s výskytom plesní, baktérií, rias, húb, a kvasiniek na Vašich stenách ako z vonkajšej strany, tak aj z vnútornej strany, je najspoľahlivejším riešením mimoriadne účinný náter LSG, ktorý Vás tohto problému zbaví definitívne. Náter proti plesniam LSG Vám dokážeme aplikovať na akýkoľvek podklad – napr. na omietky, farby, drevo, OSB dosky, umakart, betóny, keramické obklady a iné materiály.

 

Pred aplikáciou náteru LSG

 

Princip fungovania náteru LSG

 

Pôsobenie prípravku LSG je založené na úplne novom princípe lokálnej zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom, spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutie. Pri bunkách vyšších organizmov k tomuto javu nedochádza a zostávajú tak pri kontakte nepoškodené. Ošetrené plochy sú odolné dažďu, vlhkosti, UV žiareniu a sú umývateľné so zvýšenou oteruvzdornosťou. Náter proti plesniam LSG je ekologický sa selektívne a trvalou funkciou. V 100% spoľahlivosti sa garantuje účinok náteru LSG 4-6 rokov a v obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. Výrobca garantuje záruku 2 roky.

 

Po aplikácii náteru LSG

 

Podrobný opis náteru

Postup pri aplikácii ochranného náteru LSG je nasledovný:

V prvom rade mechanicky odstránime a vydezinfikujeme napadnuté miesto plesňami a mikroorganizmami. Dezinfikujeme pomocou čistiaceho prostriedku na báze chlóru. Následne miesto starostlivo umyjeme a vysušíme. Keď je poškodené miesto dôkladne vysušené aplikujeme tenkú vrstvu revolučnej technológie LSG, ktorá vytvorí umývateľný transparentné difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Náter proti plesniam LSG možno aplikovať na rôzne povrchy, ako sú vápenno-cementové omietky, disperzné, silikátové farby, drevo, OSB dosky, umakart, betóny, keramické obklady a podobné materiály. Ak hľadáte riešenie, ako sa zbaviť nežiaducich plesní z vašich budov, neváhajte nás kontaktovať a my Vám zašleme vypracovaný finančný návrh na dôkladné vyčistenie, dezinfekciu fasády a zamedzenie následnej tvorby nových plesní a organických nečistôt.

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. poskytuje ďalšie služby:

Naša medzinárodná spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa špecializuje na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Realizuje denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklenných plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, opravujeme, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.