Kvalitné čistenie kobercov

Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa môže chváliť veľkým radom spokojných zákazníkov, ktorí si objednali a využili naše služby zamerané na hĺbkové a generálne strojové čistenie kobercových povrchov. Naša firma ponúka svoje upratovacie služby nielen v Slovenskej republike, ale aj v Česku, Rakúsku a Nemecku. Naša upratovacia firma svojim zákazníkom zabezpečuje a odporúča strojové čistenie kobercov metódou čistenia kotúčovým strojom a vysoko výkonným trojmotorovým vysávačom. Strojový spôsob čistenie kobercov kotúčovým strojom dokážeme vyčistiť aj také koberce, s ktorými si iné upratovacie firmy nedokázali poradiť, a považujeme ju za najúčinnejší a jediný spôsob, ako koberce dôkladne vyčistiť. Podiel na precíznom vyčistení má tiež veľmi účinná čistiaca chémia, ktorú používame. Jedná sa o kvalitnú chémiu značky Bosch RTS. V záverečnej fáze čistenia kobercov, čo je zbavenie koberca uvoľnených nečistôt, alergénov, nežiaducich pachov a vlhkosti, používame vysoko výkonný trojmotorový vysávač, ktorý má úzku kobercovú hubicu. Strojové čistenie kvalitne zbaví Vaše koberce všetkých nečistôt, koberec vydezinfikuje a zároveň Vám naša kvalitná chémia Bosch RTS spolu s modernými kotúčovými strojmi a vysokotlakovým trojmotorovým turbo vysávačom príjemne oživí celkový vzhľad vášho koberca. Zásadne nepoužívame metódu extrakčnú, ktorá tieto kritériá nespĺňa. Mnoho firiem využíva metódu extrakčnú, ale tá nedokáže zďaleka tak odstrániť všetky nečistoty a koberec nie je vyčistený do hĺbky.

 

cisteni kobercu 1

 

Ručné čistenie čalúnenia

Firma A SERVIS LIPKA ponúka profesionálne ručné čistenie čalúneného nábytku, sedacích súprav a kresiel. Na tepovanie čalúneného nábytku používame účinnú chémiu Bosch RTS, ktorá sa ručne za pomoci jemnej kefy s dlhým vlasom zapracuje do textílie. Vytvorená pena spolu s uvoľnenými nečistotami sa na záver vysaje vysokotlakovým trojmotorovým vysávačom so špeciálnou hubicou na čalúnenie. Výkonný turbovysávač odsaje všetky alergény, nežiaduce pachy a vysuší čalúnenia takmer dosucha. V niektorých prípadoch a to celkom výnimočne, používame na určité typy pevných tkanín, ktoré sú veľmi znečistené, ručnú AKU kotúčovú kefu. Z 90% vykonávame technológiu ručného čistenia čalúnenia, ktoré je šetrné a dokáže vaše sedačky, kreslá a čalúnenie zbaviť všetkých nečistôt.

 

cisteni-calouneni

 

Ostatné činnosti firmy A SERVIS LIPKA

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je prevažne vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvorbe vlhkosti, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitrov a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafitov, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn apod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejším spôsobom, použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazíva tj. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov, kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok, starých náterov či graffiti. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok, keďže je schválená Pamiatkovým úradom SR. Odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu antigraffiti, odstraňujeme nepovolené polepy a fólie z presklených plôch.